Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Szpachle

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Szpachle

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Szpachle japońskie Topex 50 - 120 mm 4 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

24,98
/ opak.
6,25
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Zestaw szpachli japońskich znajdzie swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju pracach budowlanych i wykończeniowych. Narzędzia te służą do nakładania i wyrównywania gładzi szpachlowej na dziurawych i spękanych powierzchniach. Przy pomocy szpachli możesz także uzupełnić ubytki w innych materiałach, np. drewnie, kamieniu lub grubym metalu.

      Cechy i zalety

        Szpachle japońskie doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju prac, np. budowlanych, wykończeniowych, gipsowych, a nawet stolarskich. Z pomocą tych prostych w użytku narzędzi załatasz dziury w ścianie, zniwelujesz nierówności powierzchni. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza przed malowaniem czy tapetowaniem. Podczas prac stolarskich zagipsujesz ubytki w drewnie, które później swobodnie będziesz mógł przykryć farbą. Element do nakładania szpachli wykonany został ze stali nierdzewnej, bardzo elastycznej, dzięki czemu rozprowadzanie gładzi jest bardzo wygodne. Uchwyt, zrobiony z tworzywa sztucznego, ozdobiony jest tłoczonymi literami, które spełniają dodatkową funkcję antypoślizgową, dzięki czemu nakładka stabilnie leży w dłoni podczas pracy.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Liczba sztuk w opakowaniu4
          Rodzaj opakowaniaOpakowanie
          MarkaTopex
          Liczba sztuk4
          Odporność na rdzęNie
          W zestawieSzpachle o szerokości: 50, 80, 100, 120 mm
          Grupa kolorystycznaCzerwony
          Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
          Kod EAN5902062121790