Zobacz więcej Akcesoria do grillowania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Grillowanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do grillowania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpikulec do kiełbasek Master Grill&Party 102 cm

Szpikulec do kiełbasek Master Grill&Party 102 cm

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpikulec do kiełbasek może być przydatnym elementem do grilla. Za jego pomocą zwolnisz przestrzeń na ruszcie, którą będzie można przeznaczyć na inne potrawy. Szpikulec jest długi, dzięki czemu można na nim zawiesić nawet kilka niewielkich kiełbasek. Produkt łatwo utrzymać w czystości, do usunięcia zabrudzeń wystarczy wykorzystać gąbkę nasączona płynem do naczyń.

   Cechy i zalety

    Szpikulec do kiełbasek jest przydatnym elementem sprawdzającym się podczas grillowania. Produkt idealnie sprawdzi się do uzyskania dodatkowej przestrzeni na Twoim ruszcie, które można przeznaczyć dla bardziej wyrafinowanych potraw. Szpikulec jest długi, dzięki czemu będzie można zawiesić na nim nawet do kilku kiełbasek. Produkt został wykonany ze stali chromowanej, która jest odporna na wysokie temperatury. Szpikulec można w prosty sposób utrzymać w czystości, za pomocą gąbki oraz płynu do usuwania tłuszczu. Uchwyt został wykonany z drewna, dzięki czemu nie będzie się on szybko nagrzewać, co pozwoli Ci go bezpiecznie chwycić nawet po dłuższym grillowaniu. Uchwyt pozwoli Ci także swobodnie obracać kiełbaski nad żarem, aby równomiernie przypiec je z każdej strony.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuRożen
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     W zestawie1 x szpikulec do kiełbasek
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     Kod produktu5904842112790