LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpikulec hakowy Yato 90º 125 mm

Szpikulec hakowy Yato 90º 125 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W Twoim garażu brakuje praktycznych narzędzi umożliwiających bezproblemowe dziurawienie, przebijanie i skrobanie materiałów w czasie serwisowania pojazdu? Koniecznie zaopatrz się w prezentowany szpikulec. Hakowy model o wygiętym grocie pozwala na łatwe wykonywanie zaplanowanych zadań nawet w trudno dostępnych miejscach. Poręczny uchwyt umożliwia sprawne operowanie przyrządem.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że w Twoim warsztacie brakuje praktycznych narzędzi umożliwiających sprawne przeprowadzanie rozmaitych prac naprawczych? Prezentowany szpikulec hakowy znajdzie zastosowanie w większości garaży – pozwala bowiem na prawidłowe dziurawienie, przebijanie i skrobanie różnych materiałów. Funkcjonalne akcesorium idealnie sprawdza się w czasie prac tapicerskich – umożliwia bowiem łatwe szycie skóry. Stalowa część jest odporna na zniekształcenia, co jest istotne w przypadku akcesoriów warsztatowych. Wygięty grot ułatwia pracę w miejscach o ograniczonej dostępności. Poręczny uchwyt sprawia, że operowanie narzędziem jest bezproblemowe. Jeśli zależy Ci na wyposażeniu garażu w praktyczne przyrządy, nie zapomnij o zaopatrzeniu się w prezentowany szpikulec będący podstawowym narzędziem każdego majsterkowicza!

    • Bardzo ostry hak nierdzewny

    Specyfikacja techniczna

    MarkaYato
    KolorMix
    MateriałTworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5906083913754