Zobacz więcej Żyłki do podkaszarek i czyszczenia kostki brukowej

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szpula do podkaszarki MacAllister Promo 300 W

Szpula do podkaszarki MacAllister Promo 300 W

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szpula przeznaczona jest do zamocowania przy podkaszarce, ponieważ umożliwia instalowanie przy niej żyłki. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, gdyż jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Solidnie wykończone zaczepy zapobiegają wyślizgiwaniu się żyłki podczas pracy. Proponujemy różne akcesoria przydatne w czasie pielęgnowania trawnika.

   Cechy i zalety

    Szpula to produkt instalowany przy podkaszarce – przeznaczona jest do mocowania liny. Cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie służyła Ci przez długi czas. Wyposażona została w solidne zaczepy zapobiegające wyślizgiwaniu się żyłki w czasie jej użytkowania. Całość umożliwia zarówno dokładne, jak też szybkie przycinanie trawnika, dzięki czemu błyskawicznie wykonasz zaplanowane prace oraz z łatwością uzyskasz ich pożądany efekt. Element zamocujesz przy podkaszarce bezproblemowo, gdyż jego montaż nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne w czasie korzenia trawnika, więc z powodzeniem skompletujesz potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMac Allister
     Kompatybilnośćdo podkaszarki MacAllister Promo 300 W
     Kod produktu5052931573974