icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sztuczna kora 300 g

Sztuczna kora 300 g

11,98
/ szt.
39,93
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sztuczna kora doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie, ponieważ umożliwia przyspieszenie procesu zdrowienia drzew i krzewów. Stosuje się ją na rozmaitych ranach powstających na skutek przecięcia lub uszkodzenia kory przez zwierzęta. Tworzy powłokę zabezpieczającą rośliny przed czynnikami zewnętrznymi, która jednocześnie przepuszcza powietrze.

   Cechy i zalety

    Sztuczna kora to preparat przeznaczony do stosowania na drzewach i krzewach. Środek w postaci płynnej emulsji jest bardzo łatwy w użytku, ponieważ nakłada się go zwykłym pędzlem. Należy smarować nim rany drzew w celu ich szybszego zabliźnienia się – wykorzystasz go w miejscach cięcia oraz uszkodzeń wyrządzonych przez zwierzęta. Środek nie tylko pomaga w procesie zdrowienia roślin, ale także skutecznie zabezpiecza je przed kolejnymi chorobami oraz szkodnikami. Jednocześnie tworzy powłokę przepuszczającą powietrze, a zatem drzewa i krzewy mają odpowiednie warunki do dalszego rozwoju. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne preparaty ochrony roślin, dzięki czemu zaopatrzysz się w środki potrzebne Ci do pracy w ogrodzie.

    • Wspomaga poces zdrowienia drzew przy równoczesnej ich ochronie przed chorobami

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiNatrysk
    Waga produktu300g
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaUwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznaj się z etykietą środka i przestrzegaj warunków stosowania.
    Kod produktu5905620008427