LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Sztyfty i zszywki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Sztyfty i zszywki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sztyfty 4PRO 1,2 / 15 mm 1000 szt.
Strzałka w prawo

Sztyfty 4PRO 1,2 / 15 mm 1000 szt.

16,98
/ opak.
0,02
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sztyfty stosowane są podczas samodzielnego wykonywania prac tapicerskich – znajdą więc zastosowanie nie tylko w Twoim mieszkaniu, ale również w zakładach meblarskich oraz w pracowniach dekoratorskich. Produktu należy używać wraz ze sztyfciarką, czyli urządzeniem pneumatycznym, które znacząco przyspiesza pracę. W ofercie znajdziesz także sztyfty w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Sztyfty doskonale sprawdzą się podczas samodzielnego wykonywania rozmaitych mebli do Twojego mieszkania. Wykorzystasz je także do renowacji starych krzeseł lub foteli, ponieważ dzięki nim będziesz mógł przymocować obicie do drewnianego szkieletu siedziska. Produkt wykonany z galwanizowanej stali jest wyjątkowo trwały, więc będzie prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas. Z powodzeniem można go stosować razem ze specjalnymi urządzeniami pneumatycznymi, czyli sztyfciarkami. Takie narzędzia znacząco przyspieszą proces tapicerowania, zapewniając Ci wygodę w czasie pracy. Zestaw składa się z 1000 sztyftów – zyskujesz więc duży zapas produktu. W naszej ofercie znajdziesz także sztyfty w innych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu15mm
     MateriałStal
     Kod produktu5907811647927