Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyba biokominka 650 mm uchwyt czarny
Strzałka w prawo

Szyba biokominka 650 mm uchwyt czarny

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyba wykorzystywana jest podczas prac wykończeniowych – przeznaczona jest do zamontowania przy biokominku, gdzie stanowi zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z płomieniem. Część charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonana została ze stali malowanej proszkowo oraz szyby hartowanej. Proponujemy różne wymiary tego produktu.

   Cechy i zalety

    Szyba zabezpieczająca przed bezpośrednim kontaktem z płomieniem przeznaczona jest do montowania przy biokominkach. Przedmiot będzie służył Ci przez długi czas, gdyż stworzony został ze stali malowanej proszkowo oraz szyby hartowanej, czyli materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Posiada uchwyty cechujące się uniwersalnym czarnym kolorem, więc będzie estetycznie wyglądał przy kominku utrzymanym w dowolnej barwie. Szyba wykorzystywana jest nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w hotelach oraz restauracjach. Możesz zamontować ją samodzielnie za pomocą prostych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dlatego bezproblemowo wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCzarny strukturalny
     MateriałStal nierdzewna i szkło hartowane
     Kod produktu5905279687035