Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa 150 cm biały/aluminium
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa 150 cm biały/aluminium

72,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz wymianę karnisza? Przyda Ci się więc oferowana szyna sufitowa, za pomocą której zmontujesz trwałą konstrukcję – przedmiot wykonany z aluminium jest bowiem odporny na zniekształcenia. Model utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie wyglądał w połączeniu z innymi jasnymi przedmiotami. Dwutorowa wersja pozwala na jednoczesne wieszanie firan i zasłon.

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu brakuje karnisza, który pozwoliłby na upinanie firan i zasłon? Jeśli marzy Ci się elegancka dekoracja okienna, koniecznie zamontuj na suficie prezentowaną szynę, która skompletowania z żabkami umożliwi wieszanie materiałów dekoracyjnych – produkt przyda się podczas prac wykończeniowych zarówno w mieszkaniu, jak też kawiarni lub restauracji. Część wyprodukowana została z aluminium, czemu zawdzięcza się jej odporność na uszkodzenia mechaniczne – wykonana za jej pomocą konstrukcja nie będzie ulegała szybkiemu niszczeniu się. Wersja ta posiada biały kolor, dlatego będzie estetycznie wyglądała na tle jasnego podłoża. Jeśli szukasz elementów, za pomocą których zmontujesz trwały karnisz, dobrze trafiłeś – sprawdź ofertę i zaopatrz się w praktyczną szynę!

    • Wyjątkowo płaska
    • Łatwy montaż systemem "klik"
    • Uniwersalna (pojedyncza-podwójna)
    • Dostępne różne długości

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu1.5m
    KolorBiały
    MateriałAluminium
    Kod produktu5902052036462