Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa 200 cm biały/aluminium

Szyna sufitowa 200 cm biały/aluminium

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W celu zamocowania przy oknie firan i zasłon warto najpierw stworzyć trwały karnisz – konstrukcję taką wykonasz za pomocą oferowanej szyny, gdyż element wykonany z aluminium jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przedmiot posiada uniwersalny biały kolor, dlatego idealnie nadaje się do skompletowania z innymi jasnymi częściami.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój karnisz już dawno utracił idealny stan? Wymień go na nowy model, który zmontujesz za pomocą oferowanej szyny sufitowej. Gwarantuje ona znakomity efekt pracy na długi czas – wyprodukowana z aluminium jest bowiem odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wersja ta posiada biały kolor, zatem będzie estetycznie prezentowała się na tle powierzchni o takiej samej barwie. Dwutorowy model jest szczególnie funkcjonalny, gdyż pozwala na jednoczesne wieszanie zarówno firan, jak tez zasłon. Posiada system klik, co umożliwia jego błyskawiczny montaż – zaplanowane prace przeprowadzisz wyjątkowo sprawnie. Stworzenie trwałego karnisza wymaga zastosowania odpowiednich elementów – w naszej ofercie znajdziesz zarówno szyny, jak też żabki i ślizgi!

    • Wyjątkowo płaska
    • Łatwy montaż systemem "klik"
    • Uniwersalna (pojedyncza-podwójna)
    • Dostępne różne długości

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu2m
    KolorBiały
    MateriałAluminium
    Kod produktu5902052036479