Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa aluminiowa 1-torowa biała 150 cm

Szyna sufitowa aluminiowa 1-torowa biała 150 cm

40,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. Wraz z zawieszoną na niej zasłoną lub firanką tworzy znakomitą dekorację Twojego otworu okiennego, wpływającą na estetykę całego pomieszczenia. Wykonana została z pomalowanego na biało aluminium, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Produkt dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Szyna stanowi niezbędny element dekoracji otworu okiennego. Posiada jeden tor, na którym możesz zawiesić ozdobną firankę lub zasłonę. Szyna wraz z przymocowaną tkaniną tworzy elegancką konstrukcję nadającą pomieszczeniom stylowy charakter. Produkt został wykonany z aluminium pomalowanego białym lakierem, dzięki czemu nie tylko cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ale także komponuje się z dowolnym wystrojem wnętrz. Z tego względu możesz go zamontować zarówno w pokoju dziennym, jak i w Twojej łazience lub kuchni. Szyna najlepiej prezentuje się w niskich pomieszczeniach, bowiem mocuje się ją na suficie za pomocą wkrętów. W ofercie dostępne są rozmaite rozmiary tego modelu, zatem z łatwością wybierzesz produkt odpowiedni do szerokości Twojego okna.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKarnisz szynowy pojedynczy
     Długość produktu1.5m
     KolorBiały
     MateriałAluminium
     Kod produktu4003018281375