Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 150 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 150 cm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna służy do zawieszania firanek i zasłon. Posiada uniwersalny biały kolor, dzięki któremu może być zastosowana w pomieszczeniach o dowolnym wystroju oraz zastosowaniu. Wykonana jest z polichlorku winylu, który dzięki swojej twardości cechuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt dostępny w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Szyna stosowana jest jako element do zawieszania firanek oraz zasłon. Mocuje się ją bezpośrednio na suficie, a więc nie potrzebujesz przestrzeni na ścianie nad oknem, aby udekorować pomieszczenie firankami. Produkt został wykonany z polichlorku winylu, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne – nie odkształci się zatem nawet przy długotrwałym przytrzymywaniu ciężkich zasłon. Biała szyna nada wnętrzom estetyczny wygląd, a także wyeksponuje ciemne elementy dekoracyjne, znakomicie z nimi kontrastując. Rozmiary produktu pozwalają Ci zastosować go w niewielkich pomieszczeniach, w których znajduje się jedno okno. Jeśli jednak potrzebujesz dłuższej szyny, aby firanki zachodziły na całą szerokość ściany, w naszej ofercie dostępne są także modele o innych długościach.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy pojedynczy
    Długość produktu1.5m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083719