Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 180 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 180 cm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna przeznaczona jest do użytku wewnątrz budynków, gdzie stanowi element przytrzymujący firanę lub zasłonę. Wykonana została z polichlorku winylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia. Produkt w białym kolorze dobrze prezentuje się w pomieszczeniach utrzymanych w skandynawskim stylu, lecz z łatwością komponuje się również z innymi wystrojami wnętrz.

   Cechy i zalety

    Szyna stanowi niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania, bowiem to na niej zawiesisz swoją firankę lub zasłonę. Jest to produkt doceniany przez osoby zajmujące się aranżacją wnętrz, bowiem dzięki jego uniwersalnej białej barwie, z łatwością dopasujesz go do pomieszczeń o dowolnym wystroju. Z tego powodu możesz zastosować szynę nie tylko w swoim mieszkaniu, lecz także w eleganckich lokalach użytku publicznego. Została wykonana z cechującego się wysoką wytrzymałością polichlorku winylu. Materiał ten nie odkształca się, a także jest odporny na działanie czynników środowiskowych. Długość szyny pozwala Ci zawiesić firanę zasłaniającą jedno okno, zatem znajdzie ona zastosowanie w niewielkich lokalach. Produkt posiada 1 tor, a więc możesz na nim zawiesić jeden element. Szynę błyskawicznie przymocujesz bezpośrednio do sufitu za pomocą kołków montażowych.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy pojedynczy
    Długość produktu1.8m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083726