Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 300 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK1 1-torowa biała 300 cm

47,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna służy do wieszania na niej tkanin ozdobnych, jak zasłony i firany, z którymi stworzy atrakcyjną dekorację Twojego otworu okiennego. Biała szyna doskonale prezentuje się we wszelkich pomieszczeniach niezależenie od ich zastosowania. Wykonana została z wytrzymałego polichlorku winylu, który dzięki swojej twardości zapewnia funkcjonalność produktu na wiele lat.

   Cechy i zalety

    Szyna stosowana jest przy wykańczaniu rozmaitych wnętrz. Razem z przywieszoną na niej firanką tworzy znakomitą ozdobę otworów okiennych. Produkt błyskawicznie przymocujesz do sufitu, bowiem wystarczy go zamontować za pomocą kołków. Specjalna konstrukcja szyny gwarantuje ciche i lekkie przesuwanie zasłon, co zwiększa komfort jej użytkowania. Wykonana została z polichlorku winylu charakteryzującego się wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na działanie substancji chemicznych. Biały kolor produktu idealnie pasuje do pomieszczeń utrzymanych w stylu skandynawskim, lecz równie dobrze prezentuje się we wnętrzach klasycznych. Szyna jednotorowa pozwala na zawieszenie jednej tkaniny, jeśli jednak chcesz zastosować jednocześnie zasłonę oraz firankę, w ofercie znajdziesz model dwutorowy umożliwiający takie rozwiązanie.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy pojedynczy
    Długość produktu3m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083757