Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 180 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 180 cm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna przeznaczona jest do użytku wewnętrznego, gdzie stanowi element, na którym zawiesisz swoje firany oraz zasłony. Produkt w białym kolorze doskonale wyeksponuje jasne ramy okienne oraz parapety. Wykonany został z polichlorku winylu charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na odbarwienia.

   Cechy i zalety

    Szyna sprawdzi się tam, gdzie nie można zastosować tradycyjnego karnisza ze względu na zbyt wąski prześwit pomiędzy sufitem a oknem. Mocuje się ją bezpośrednio na suficie, a zatem możesz samodzielnie zadecydować, w jakiej odległość od okna będą się znajdowały Twoje firanki, co jest niezwykle przydatne w przypadku znacznie wystających parapetów. Biały produkt znakomicie eksponuje jasne elementy oraz kontrastuje z ciemnymi, nadając wnętrzom interesujący wystrój. Szyna posiada dwa tory, możesz więc na niej zawiesić również ozdobną zasłonę, która dodatkowo ozdobi Twoje pomieszczenie. Produkt wykonany został z polichlorku winylu charakteryzującego się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu utrzyma również cięższe tkaniny, a przy tym nie odkształci się, zachowując świeży wygląd na długie lata.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu1.8m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083825