Zobacz więcej Szyny sufitowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Szyny sufitowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 250 cm
Strzałka w prawo

Szyna sufitowa GK2 2-torowa biała 250 cm

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna stosowana jest do zawieszania tkanin dekoracyjnych mających zdobić Twój otwór okienny. Posiada dwa tory, zatem możesz ją wykorzystać do równoczesnego wyeksponowania Twoich firanek i zasłon. Wykonana została z białego polichlorku winylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, dzięki czemu zachowuje świeży wygląd na długie lata.

   Cechy i zalety

    Szyna przeznaczona jest do montażu w pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na zastosowanie tradycyjnego karnisza. Posiada specjalne otwory służące do mocowania na suficie za pomocą kołków montażowych. Szyna z dwoma torami pozwala Ci zastosować jednocześnie firanę oraz zasłonę, dzięki którym Twoje wnętrza zyskują atrakcyjny i estetyczny wygląd. Produkt został wykonany z polichlorku winylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia oraz odkształcenia, a zatem będzie się świetnie prezentował przez wiele lat. Biała szyna skutecznie wyeksponuje inne elementy wykończenia otworu okiennego, jak parapet czy ramy okna. Dla Twojej wygody produkt dostępny jest w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci z łatwością dopasować go do swojego pomieszczenia.

    • Łatwy i szybki montaż
    • Możliwość montażu w dowolnej odległości od okna
    • Możliwość montażu we wnęce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKarnisz szynowy podwójny
    Długość produktu2.5m
    KolorBiały
    MateriałPVC
    Kod produktu4003018083849