Zobacz więcej Koszule i t-shirty robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
T-shirt niebieski XXL

T-shirt niebieski XXL

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  T-shirt wykorzystasz jako codzienny element swojej garderoby lub jako koszulkę roboczą. Produkt wykonano w przewiewnego, dopasowującego się do ciała i ruchów materiału, dzięki czemu zapewni Ci komfort podczas wykonywania niezbędnych czynności. Niebieski kolor wyrobu będzie pasować do pozostałych elementów Twojego ubioru.

   Cechy i zalety

    Dostępną tutaj koszulkę możesz założyć samodzielnie lub pod odzież wierzchnią, sprawdzi się ona zarówno w chłodne, jak i cieplejsze dni. Została zaprojektowana tak, abyś mógł nie tylko wkomponować ją w swój codzienny ubiór, ale także wykorzystać w czasie prac fizycznych. Produkt możesz wykorzystać w czasie prac remontowo-budowlanych oraz różnych czynności, jakie wykonujesz w swoim ogrodzie. Na uniwersalność koszulki wpływa odpowiednie wykończenie oraz dobór materiału, który charakteryzuje się wysokim stopniem przepuszczalności powietrza i trwałością. Wyrób jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz deformacje, w prosty sposób oczyścisz go z zabrudzeń powstałych w czasie użytkowania – nie zniszczysz go podczas codziennych czynności.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuT-shirt
     Gramatura145g/m²
     Opis materiałuBawełna
     Rozmiar odzieżyXXL
     KolorNiebieski
     Kod produktu5901225330451