Zobacz więcej Znaki sygnalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Znaki sygnalizacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tablica na ogłoszenia

Tablica na ogłoszenia

42,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tablica ogłoszeniowa stanowi ważny element, każdej przeprowadzanej pracy budowlanej. Oznaczysz nią teren budowy – zgodnie z obowiązującym prawem. Tablica została wykonana na twardej płycie PCV, dzięki czemu jest odporna na czynniki atmosferyczne i uderzenia. Łatwo ją zamontować – najlepiej na wysokości, przynajmniej 2 m.

   Cechy i zalety

    Dzięki tablicy ogłoszeniowej oznaczysz, zgodnie z obowiązującym prawem, miejsce budowy. Z takiej tablicy, każda zainteresowana osoba uzyska informacje o prowadzonych pracach, w danym miejscu. Bez znaczenia jest sposób, w jaki umieścisz dane na tablicy. Jednak wszystkie napisy powinny być czytelne. Najlepiej będzie, jeśli uzupełnisz tablicę drukowanymi literami. Pamiętaj, że obowiązek zawieszenia tablicy ogłoszeniowej należy do kierownika budowy. Powinna być zamocowana od strony drogi publicznej albo dojazdu do niej. Najlepiej w widocznym, dla każdego, miejscu, na wysokości co najmniej 2 m. Tablica jest odporna na działanie wszystkich czynników atmosferycznych, ponieważ została wykonana z twardego tworzywa sztucznego.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZnak ostrzegawczy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     SamoprzylepnośćNiesamoprzylepny
     Grupa kolorystycznaWielokolorowy
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałPVC
     Kod produktu5900207079548