Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka Kreda 20 x 30 cm

Tabliczka Kreda 20 x 30 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tabliczka Kreda jest dowodem na to, że nawet ozdoba o najbardziej tradycyjnym wyglądzie świetnie wygląda w nowoczesnych wnętrzach. Tabliczka jest także w pełni funkcjonalna. Można pisać po niej kredą, a następnie ścierać napis i pisać od nowa. Dzięki temu będzie bardzo dobrym wyborem nie tylko dla domu, ale też restauracji czy kawiarnii. Zobacz także inne dekoracje z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Tabliczka Kreda 20 x 30 cm to niewielka dekoracja wykonana z wytrzymałego polistyrenu. Chociaż z powodzeniem pełni funkcję tablicy, jest bardzo lekka. To zasługa zastosowanego materiału. Dzięki temu tablica będzie bardzo dobrym wyborem dla domów z małymi dziećmi. Jutowy sznurek nadaje tablicy bardziej klasycznego wyglądu. Podobnie działa imitująca jasne drewno ramka. Zastosowanie polistyrenu nie ogranicza funkcjonalności dekoracji. Tabliczka Kreda może być nie tylko ozdobą. Bardzo dobrze sprawdzi się jako nośnik krótkich informacji, haseł motywacyjnych czy reklamy. Można wykorzystać ją w kawiarni czy restauracji i dzięki niej przekazywać informacje o aktualnych promocjach lub cenniku. Zobacz także inne ozdoby ścienne w naszej ofercie.

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554530645