icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka Kreda 30 x 40 cm

Tabliczka Kreda 30 x 40 cm

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Własna tablica nie musi być tylko marzeniem dziecka. Tabliczka Kreda jest tego najlepszym przykładem. Bardzo dobrze spełni funkcję nośnika informacji. Można zapisać na niej aktualne promocje lub hasła motywacyjne. Doskonale ozdobi prywatne, jak i publiczne pomieszczenia. Każdej restauracji czy kawiarni doda tradycyjnego, nieco starodawnego uroku.

   Cechy i zalety

    Tabliczka Kreda 30 x 40 cm wyglądem przypomina dawne tablice. Umieszczono ją w drewnianej ramie i przymocowano do niej jutowy sznurek. Dzięki temu stanowi doskonałą ozdobę pomieszczenia. Wykonana jest z wytrzymałego polistyrenu. To sprawia, że jest znacznie lżejsza od normalnych tablic. Możesz ją też z powodzeniem zmywać. Drewniana rama jest tylko imitacją, dlatego nie zaszkodzi jej woda. Dzięki temu tabliczka Kreda jest bardzo funkcjonalną ozdobą. Umożliwi Ci zapisywanie własnych mott czy haseł motywacyjnych. Może być także sposobem na zostawianie informacji dla domowników lub formą prezentowania menu w kawiarni. Warto jednak umieścić ją na jasnym tle, na którym zostanie najlepiej wyeksponowana. Zobacz także inne ozdoby z naszej oferty.

    • Nowoczesny design
    • Produkt bez szkła

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5901554530638