icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka ozdobna Hero 30 x 30 cm

Tabliczka ozdobna Hero 30 x 30 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tabliczka ozdobna Hero jest bardzo ciekawą dekoracją przeznaczoną przede wszystkim do pokoju dziecka. To produkt, który zawiesisz na drzwiach lub na ścianie. Tabliczka jest wykonana w Polsce. Wyróżnia ją nowoczesny charakter oraz ciekawa kolorystyka. Nadrukowano na niej ciekawy wzór. Dziecięca tabliczka będzie odpowiednia do wielu aranżacji.

   Cechy i zalety

    Tabliczka ozdobna Hero 30 x 30 cm jest produktem wykonanym w Polsce. Do jej produkcji wykorzystano płytę MDF. Materiał ten wyróżnia się dużą trwałością oraz wytrzymałością. Został przy tym wykończony ciekawa kolorystyką. Na tabliczce nadrukowano przyjazną postać króliczka, która na pewno spodoba się najmłodszym. Tabliczka ozdobna Hero dzięki pastelowej kolorystyce będzie odpowiednia do każdej aranżacji dziecięcego pokoju. Możesz ją wykorzystać do zawieszenia na ścianie lub na drzwiach. To produkt o nowoczesnym wyglądzie i dużej uniwersalności zastosowania. Zapoznaj się z innymi modelami tabliczek dekoracyjnych, które znajdziesz w asortymencie sklepów Castorama. Możesz także wykorzystać pozostałe dostępne ozdoby.

    • Produkt polski
    • Ciekawa kolorystyka
    • Nowoczesny

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    WzórDziecięcy
    Kod produktu5901554542693