Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka ozdobna Kot 30 x 30 cm

Tabliczka ozdobna Kot 30 x 30 cm

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tabliczka ozdobna Kot będzie odpowiednią dekoracją nie tylko dla miłośników kotów. To produkt, który możesz zawiesić na drzwiach lub na ścianie. Tabliczka jest polskim produktem o nowoczesnym wyglądzie i ciekawej kolorystyce. Dzięki pastelowym kolorom zdołasz dopasować ją do każdego wnętrza. Wykorzystaj tabliczkę, aby udekorować pokój swojego dziecka.

   Cechy i zalety

    Tabliczka ozdobna Kot 30 x 30 cm została wyprodukowana na terenie Polski. Możesz wykorzystać go do udekorowania pokoju najmłodszych. Sprawdzi się również jako ozdoba w sypialni utrzymanej w pastelowej kolorystyce. Tabliczka ozdobna Kot została wykonana z trwałej i wytrzymałej płyty MDF. Na niej nadrukowano postać kota. Całość jest utrzymana w ciekawej kolorystyce. Produkt ten wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Jest również bardzo łatwy do użycia. Wystarczy zawiesić tabliczkę na drzwiach lub na ścianie. Dzięki temu odmienisz szybko i bez wysiłku każde wnętrze. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wykorzystać również inne ozdoby przeznaczone do wnętrz. Tabliczki, obrazy, a także dekoracje stojące odmienią każde wnętrze.

    • Produkt polski
    • Ciekawa kolorystyka
    • Nowoczesny

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
    WzórDziecięcy
    Kod produktu5901554542679