icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Obrazy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Obrazy

Strzałka w prawo

Tabliczka ozdobna Lama 30 x 30 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka ozdobna Lama 30 x 30 cm
35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tabliczka ozdobna Lama jest produktem, który wykorzystasz jako dekorację wnętrz. Będzie odpowiednia szczególnie do pokoju młodszego dziecka lub dziewczynki. Tabliczka przedstawia postać lamy utrzymanej w ciekawej kolorystyce. To trwały produkt wykonany z wytrzymałych materiałów. Możesz zawiesić ją na drzwiach lub na ścianie.

  Cechy i zalety

  Tabliczka ozdobna Lama 30 x 30 cm to polski produkt, który posłuży jako dekoracja wnętrz w domu lub mieszkaniu. Będzie odpowiedni do użycia w pokoju dziecięcym. Produkt ten jest wykonany z płyty MDF, która zapewnia trwałość i wytrzymałość. Tabliczka ozdobna Lama ma nowoczesny charakter. Jest utrzymana w ciekawej kolorystyce. Postać lamy oraz tło wyróżniają się pastelowymi odcieniami. Ten polski produkt jest łatwy do montażu. Możesz powiesić go na drzwiach lub na ścianie. W obu przypadkach zupełnie odmieni wystrój każdego wnętrza. Zapoznaj się również z innymi dekoracjami dostępnymi w sklepach Castorama. Wśród nich znajdziesz produkty przeznaczone do pokojów dla dzieci, a także salonu, sypialni czy innego pomieszczenia w domu.

  • Produkt polski
  • Ciekawa kolorystyka
  • Nowoczesny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
  WzórDziecięcy
  Kod produktu5901554542648