Zobacz więcej Płyty budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Talerze montażowe Ultrament 10 szt.
Strzałka w prawo

Talerze montażowe Ultrament 10 szt.

24,98
/ opak.
2,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Talerze montażowe służą do stabilnego przytwierdzania płyt budowlanych. Produkty wykonane z trwałej stali nie ulegają korozji i zapewniają stabilność wznoszonej konstrukcji. Talerze mogą być pokrywane tapetą bądź okładziną wykonaną z ceramiki, więc sprawdzą się także w łazienkach. W naszej ofercie znajdują się również odpowiednie płyty budowlane i wkręty.

   Cechy i zalety

    Talerze montażowe są przeznaczone do budowania ścianek działowych przy pomocy odpowiednich płyt budowlanych. Produkty zostały wykonane ze stali, dzięki czemu nie ulegają korozji, a także zapewniają stabilność całej konstrukcji. Przy pomocy talerzy montażowych możesz szybko i sprawnie przytwierdzić płytę, co pozwala na wydajną pracę. Konstrukcja umożliwia dokładne rozłożenie sił, dzięki czemu osiągniesz trwałą ścianę działową. Talerze można pokrywać okleiną ceramiczną, dlatego też nadają się również do pomieszczeń o zwiększonym stopniu wilgotności, na przykład łazienek bądź toalet. Produkty mogą być stosowane zarówno na użytek pomieszczeń mieszkalnych, sprawdzą się także w trakcie prac wykończeniowych w biurach lub urzędach.

    • Mocne i wytrzymałe
    • Ze stali nierdzewnej
    • Do mocowania płyt budowlanych Ultrament

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodkładka
    Liczba sztuk w opakowaniu10
    MarkaUltrament
    Grupa kolorystycznaSzary
    MateriałStal
    Kod produktu4002019903873