icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Izolacja i uszczelnianie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +120°C 50 mb

Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +120°C 50 mb

48,48
/ szt.
0,97
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma do uszczelnień jest odporna na wysokie temperatury. Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest wytrzymała termicznie i dlatego znajduje zastosowanie w uszczelnianiu elementów grzewczych, na przykład kominków. Może być używana także w instalacjach rozprowadzających ciepło pochodzące z kominka. Taśma bardzo ściśle przylega i zapewnia szczelność wykonywanych izolacji.

   Cechy i zalety

    Taśma aluminiowa jest odporna na wysokie temperatury – znajduje zastosowanie podczas montażu kominków. Umożliwia wykonywanie uszczelnień elementów grzewczych, które są narażone na wysokie temperatury, na przykład przewodów grzewczych. Jest niezwykle łatwa w montażu – stosuje się ją jak taśmę samoprzylepną – odmierza i odcina się jej potrzebną ilość, którą należy następnie przykleić na suche i odtłuszczone podłoże. Taśma bardzo dobrze przylega do przyklejanych powierzchni. Jest wytrzymała i dzięki zastosowaniu mocnego kleju nie deformuje się. W naszej ofercie znajdziesz aluminiowe taśmy izolacyjne do kominków o różnych grubościach i długościach do wyboru, dzięki czemu łatwo znajdziesz produkt dopasowany do potrzeb montażowych w Twoim mieszkaniu.

    • Odporność termiczna do 120 °C

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5904341514262