Zobacz więcej Izolacja i uszczelnianie kominka

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +350°C 10 mb

Taśma aluminiowa NORDflam 50 mm +350°C 10 mb

26,48
/ szt.
2,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma aluminiowa znajduje zastosowanie w montażu urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz do klejenia izolacji kominków. Zapewnia wytrzymałość na bardzo wysokie temperatury – została wykonana z aluminium. Jest jednostronnie pokryta mocnym klejem, który zapewnia doskonałą przyczepność do popularnych podłoży budowlanych.

   Cechy i zalety

    Taśma aluminiowa jest odporna na wysokie temperatury – produkt przeznaczony jest do uszczelniania elementów grzewczych. Warstwa kleju pokrywającego taśmę jest niezwykle mocna, dzięki czemu taśma bardzo dobrze przylega i zapewnia szczelność. Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu może być używany w instalacjach rozprowadzających ciepło z kominka oraz przy różnego rodzaju nagrzewnicach kanałowych – wodnych, gazowych lub elektrycznych. Sprawdza się także podczas montażu przewodów grzejnych w rurociągach z tworzyw sztucznych i zbiornikach ciepła. Taśma jest bardzo łatwa w montażu – wystarczy ją odmierzyć, przyciąć na potrzebny wymiar i przykleić do podłoża. Produkt dostępny jest w rolkach o różnych długościach do wyboru.

    • Odporność termiczna do 350 °C

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5904341514255