Zobacz więcej Akcesoria do montażu bramy z siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma do ogrodzeń 19 cm antracyt na mb

Taśma do ogrodzeń 19 cm antracyt na mb

7,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma do ogrodzeń przyda Ci się do odświeżenia wyglądu Twojego płotu, jednocześnie stanowiąc funkcjonalną osłonę przed wiatrem, hałasem i niechcianym wzrokiem przechodniów czy sąsiadów. Nadaje się do wszystkich typów ogrodzeń panelowych i możesz ją sam na nich zamontować. Taśma przyda się także na terenach firm i zakładów.

   Cechy i zalety

    Taśma ma zastosowanie jako element pokrywający ogrodzenie panelowe, wykonane z metalu, drewna bądź PCV. Przyda się zarówno na prywatne działki i ogrody, jak i na płot postawiony wokół Twojej firmy lub zakładu przemysłowego. Element ten odświeży wygląd starego ogrodzenia, jednocześnie pełniąc wiele przydatnych funkcji. Możesz wykorzystać taśmę w celu osłonięcia swojej posesji lub jej części przed niechcianym wzrokiem ludzi. Będzie stanowiła również barierę dźwiękochłonną, co przyda się, jeśli Twój ogród leży blisko ruchliwej ulicy, a także pozwoli Ci zachować więcej prywatności. Taśma zapewnia także bezpieczeństwo dzieciom, ponieważ nie będą w stanie się po niej wspiąć lub wyjść na zewnątrz. Element jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, więc będzie odporny na uszkodzenia.

    • Wysoka jakość tworzywa
    • Mrozoodporność
    • Odporna na promieniowanie UV
    • Łatwa w układaniu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    KolorAntracyt
    Kod produktu3663602240884