Zobacz więcej Akcesoria do montażu bramy z siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma do ogrodzeń 19 cm szara na mb

Taśma do ogrodzeń 19 cm szara na mb

7,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma ogrodzeniowa to element do wykorzystania przy panelowych systemach ogrodzeniowych, które mogą być zastosowane na różne rodzaje działek. Pozwoli osłonić nieestetyczne partie Twojej posesji czy terenu firmy lub zakładu przemysłowego. Taśma jest łatwa w montażu i można dostosować ją do większości paneli ogrodzeniowych.

   Cechy i zalety

    Taśma do ogrodzeń to element używany do ogrodzeń panelowych. Może być wykorzystana na obszarach przemysłowych do zasłonięcia terenu całego zakładu lub elementów, które chcesz żeby pozostały w cieniu. Nadaje się do maskowania mniej estetycznych części posesji. Taśma będzie także ochraniać przed wiatrem, dzięki czemu Twoja własność nie ulegnie zniszczeniu, a zimą na posesji nie utworzą się zaspy. Dzięki zastosowaniu takiego elementu wzrośnie bezpieczeństwo dzieci i zwierząt przebywających w ogrodzonym miejscu, ponieważ nie będą w stanie wspinać się po wypełnionym taśmą płocie, co uchroni je przed upadkami i przedostawaniem się na zewnątrz. Taśma jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, będzie więc odporna na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Jej montaż jest bardzo prosty i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

    • Wysoka jakość tworzywa
    • Mrozoodporność
    • Odporna na promieniowanie UV
    • Łatwa w układaniu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    KolorSzary
    Kod produktu3663602240877