icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Taśmy izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Kable i prowadzenie kabli

Strzałka w prawo

Izolacje do kabli

Strzałka w prawo

Taśmy izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma P.T.F.E Bisan Standard do instalacji wodnych

Taśma P.T.F.E Bisan Standard do instalacji wodnych

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taśma w kolorze białym jest przeznaczona do montażu w instalacjach wodnych. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego PTFE, które cechuje się odpornością na wysokie temperatury, dzięki czemu taśma odznacza się trwałością. Produkt posłuży do uszczelniania połączeń gwintowanych instalacji hydraulicznej. Nakładanie materiału będzie szybkie i wygodne.

  Cechy i zalety

  Taśma teflonowa w kolorze białym jest przeznaczona do montażu w instalacjach wodnych. Produkt jest wykonany z tworzywa sztucznego PTFE, które cechuje się wytrzymałością oraz solidnością, dzięki czemu taśma precyzyjnie uszczelni połączenia gwintowane. Produkt jest odporny na działanie wysokiej temperatury oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Taśmę wyróżnia doskonała izolacyjność, dzięki czemu zastosowany materiał zniweluje przecieki wodne, usprawniając pracę rurociągów. Taśmę teflonową cechuje prostota montażu. Dlatego to doskonała alternatywa dla tradycyjnych pakułów uszczelniających, których montaż wymaga użycia pasty. Taśma świetnie sprawdzi się w domowym warsztacie – wykorzystasz ją wielokrotnie podczas wielu prac modernizacyjnych.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   MateriałPTFE
   Kod produktu5903978707009