Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria ogrzewania podłogowego

Taśma samowulkanizująca 4 mb

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

34,98
/ rol.
8,75
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Taśma samowulkanizująca Heat Decor to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje trwałej i wodoodpornej izolacji elektrycznej. Idealna do systemów z folią grzewczą, gwarantuje bezpieczne połączenia. Oferuje wytrzymałość na wysokie temperatury i jest nieusuwalna, zapewnia długotrwałą ochronę.

      Cechy i zalety

        Taśma samowulkanizująca Heat Decor to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje trwałej i wodoodpornej izolacji połączeń elektrycznych. Idealnie sprawdzi się w systemach z folią grzewczą, gdzie wymagane jest bezpieczne izolowanie konektorów. Dzięki grubości 1,5 mm taśma zapewnia oszczędność przestrzeni bez utraty jakości izolacji. Wytrzymałość na wysokie temperatury gwarantuje stabilność i brak płynięcia, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa instalacji elektrycznych. Produkt o długości 4 m i szerokości 50 mm jest jednostronny, co ułatwia aplikację. Można go stosować w temperaturach od 15°C do 40°C, co zapewnia elastyczność użytkowania w różnych warunkach. Taśma jest odporna na korozję, wilgoć i wodę, co czyni ją idealnym wyborem do miejsc narażonych na działanie tych czynników. Waga 500 g świadczy o jakości zastosowanych materiałów. Wybierając taśmę samowulkanizującą Heat Decor, wybierasz niezawodność i trwałość, które mają kluczowe znaczenie w każdej profesjonalnej instalacji elektrycznej.

        • Oszczędzająca przestrzeń izolacja: grubość 1,5 mm
        • Stabilność: wysoka wytrzymałość na temperaturę (brak płynięcia)
        • Bezpieczeństwo: trwała izolacja elektryczna
        • Odporność: izolacja wodoodporna

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Długość produktu4m
        Grubość produktu1.5mm
        Jedno-/dwustronnyJednostronny
        KolorBrązowy, czarny
        Liczba sztuk1
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Maksymalna temperatura aplikacji40°C
        MarkaHeat Decor
        Minimalna temperatura aplikacji15°C
        Możliwość usunięciaNieusuwalny
        Odporność na korozjęTak
        Odporność na wilgoćOdporny na wilgoć
        Odporność na wodęWodoszczelny
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Rodzaj taśmy klejącejSamowulkanizująca
        Szerokość produktu50mm
        Typ produktuTaśma
        W zestawie4m.b. Taśma samowulkanizująca
        Waga produktu500g
        Kod EAN5905609238432