Zobacz więcej Materiały izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Materiały izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma uszczelniająca Secco 12 cm 7 mb

Taśma uszczelniająca Secco 12 cm 7 mb

57,98
/ rol.
8,28
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma uszczelniająca stanowi uniwersalny produkt, który powinien znaleźć się w wyposażeniu osób planujących prace remontowe, instalacyjne oraz transport przedmiotów. Za jej pomocą z łatwością zabezpieczysz osłony, folie a także innego rodzaju miejsca, które są narażone na działanie wody i innych czynników. Elastyczna taśma doskonale przywiera do podłoża, dzięki czemu jej montaż jest szybki i prosty.

   Cechy i zalety

    Taśma uszczelniająca to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się na wielu polach, zwłaszcza podczas wykonywania różnego rodzaju prac wykończeniowych, remontowych i instalacyjnych. Produkt nadaje się do zastosowania przy zaklejaniu wszelkich przedmiotów, które chcesz obłożyć folią, by nie zachlapać ich farbą. Doskonale zda egzamin w tzw. miejscach krytycznych, czyli tych, w których występują naprężenia o dużej skali. Ze względu na odporność na wodę, taśma może być używana w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych – w łazienkach, kotłowniach, kuchniach, pralniach oraz piwnicach. Jest elastyczna, dlatego charakteryzuje się świetną przyczepnością oraz łatwością klejenia. Dzięki jej wykorzystaniu, zabezpieczenie dobytku przy transporcie będzie prostsze i szybsze.

    • Elastyczna
    • Wodoszczelna
    • Odporna na rozciąganie
    • Do wewnątrz i na zewnątrz
    • Odporna na starzenie i warunki atmosferyczne
    • Łatwa w obróbce

    Specyfikacja techniczna

    MateriałElastomery termoplastyczne (TPE)
    Kod produktu5903364605957