Zobacz więcej Materiały izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Materiały izolacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma uszczelniająca Sopro DBF638 120 mm x 10 mb
Strzałka w prawo

Taśma uszczelniająca Sopro DBF638 120 mm x 10 mb

148
/ szt.
14,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Taśma uszczelniająca przeznaczona jest do wykonywania systemów uszczelniających pod okładzinami ceramicznymi – zabezpiecza podłoża przed przenikaniem do nich wody. Charakteryzuje się sporą elastycznością, dlatego z powodzeniem możesz ją umieścić w szczelinach dylatacyjnych. Dostępne są również inne taśmy tej marki – znajdziesz je w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Taśma uszczelniająca stosowana jest podczas prac glazurniczych, więc z powodzeniem możesz wykorzystać ją w czasie wykańczania ścian i posadzek w swojej łazience lub kuchni. Produkt przeznaczony jest do mocowania pod płytkami ceramicznymi – tworzy system uszczelniający podłoża, który nie pozwala na przedostawanie się do niego wody. Taśma została wzmocniona flizeliną, dzięki czemu jest elastyczna i odporna na przerywanie. Często wykorzystywana jest również do wypełniania szczelin dylatacyjnych – może się odkształcać bez uszkodzenia, dlatego będzie się dobrze sprawdzała przy rozszerzaniu i kurczeniu się materiałów budowlanych. W naszym asortymencie znajdziesz również taśmy uszczelniające w innych rozmiarach i dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Elastyczna strefa środkowa
    • Odporna na działanie alkaliów
    • Odporna na zmienne warunki atmosferyczne
    • Z elastyczną strefą środkową, optymalna przyczepność, odporna na działanie alkaliów, odporna na działanie wody i warunki atmosferyczne, z praktyczną podziałką ułatwiającą docinanie, na ściany i podłogi

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu140mm
    Szerokość produktu110mm
    MateriałElastomer i polar
    Kod produktu4005734638020