Zobacz więcej Materiały izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Materiały izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma uszczelniająca Soudal 22 mm x 3,35 m

Taśma uszczelniająca Soudal 22 mm x 3,35 m

38,98
/ szt.
11,64
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowana samoprzylepna taśma uszczelniająca doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.‭ ‬Doskonale nadaje się do tworzenia uszczelnień pomiędzy poszczególnymi urządzeniami sanitarnymi a podłogą lub ścianą.‭ ‬Dzięki jej wykorzystaniu zabezpieczysz łazienkę przed tworzeniem się pleśni.

   Cechy i zalety

    Jeśli kiedykolwiek przeprowadzałeś remont łazienki,‭ ‬z pewnością wiesz,‭ ‬że uszczelnianie elementów wyposażenia sanitarnego wymaga często długotrwałej aplikacji silikonów.‭ ‬Jeśli w przyszłości chciałbyś skrócić czas wykonywanych prac remontowo-budowlanych,‭ ‬do spoinowania wybierz prezentowaną taśmę uszczelniającą,‭ ‬która stanowi doskonałą alternatywę dla uszczelniaczy aplikowanych przy użyciu pistoletu lub tych znajdujących się w tubce.‭ ‬Produkt przystosowany jest do stosowania w łazience,‭ ‬ponieważ znakomicie znosi kontakt z wilgocią.‭ ‬Nie odkleja się,‭ ‬więc z powodzeniem wykorzystasz go do skutecznego uszczelnienia brodzika czy umywalki.‭ ‬Również jego montaż nie sprawi Ci trudności i poradzisz sobie z nim samodzielnie.‭ ‬Zobacz też pozostałe rodzaje taśm o innych właściwościach.‭ ‬Zapraszamy‭!

    • Gotowa do użycia
    • Funkcjonalne i wygodne rozwiązanie
    • Szybka i łatwa w montażu
    • Możliwość przycięcia do żądanej długości
    • Doskonała alternatywa dla uszczelniaczy pistoletowych i w tubce
    • Gotowa do użycia; funkcjonalne i wygodne rozwiązanie; szybka i łatwa w montażu; możliwość przycięcia do żądanej długości; doskonała alternatywa dla uszczelniaczy pistoletowych i w tubce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuTaśma uszczelniająca
    MarkaSoudal
    Kod produktu5411183147638