Zobacz więcej Materiały izolacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Materiały izolacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma uszczelniająca Soudal 38 mm x 3,35 m

Taśma uszczelniająca Soudal 38 mm x 3,35 m

48,98
/ szt.
14,62
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą oferowanej taśmy uszczelniającej będziesz mógł samodzielnie zabezpieczyć szczeliny przy podłodze przed dostępem wody.‭ ‬Dzięki temu wilgoć nie przedostanie się pod płytki,‭ ‬co skutecznie ochroni pomieszczenie przed powstaniem pleśni.‭ ‬Produkt idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam,‭ ‬gdzie występuje zwiększona wilgotność.

   Cechy i zalety

    Zauważyłeś,‭ ‬że w miejscu styku umywalki ze ścianą powstał niewielki ubytek,‭ ‬lecz do jego zamaskowania nie chcesz kupować specjalnie całej tuby silikonu‭? ‬W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie oferowanej taśmy uszczelniającej,‭ ‬która jest idealną alternatywą dla tradycyjnych uszczelniaczy.‭ ‬Za jej pomocą zabezpieczysz dane miejsce przed wnikaniem kurzu i wilgoci,‭ ‬zapobiegając tym samym pojawieniu się pleśni.‭ ‬Dzięki temu,‭ ‬że możesz ją wygodnie przyciąć nożyczkami na dowolną długość,‭ ‬nie ma konieczności zużywania całego produktu.‭ ‬Również montaż taśmy nie należy do czasochłonnych i bez trudu poradzisz z nim sobie samodzielnie.‭ ‬W naszej ofercie dostępne są też inne akcesoria,‭ ‬które przydadzą się podczas remontu.‭ ‬Sprawdź to‭!

    • Gotowa do użycia
    • Funkcjonalne i wygodne rozwiązanie
    • Szybka i łatwa w montażu
    • Możliwość przycięcia do żądanej długości
    • Doskonała alternatywa dla uszczelniaczy pistoletowych i w tubce
    • Gotowa do użycia; funkcjonalne i wygodne rozwiązanie; szybka i łatwa w montażu; możliwość przycięcia do żądanej długości; doskonała alternatywa dla uszczelniaczy pistoletowych i w tubce

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuTaśma uszczelniająca
    MarkaSoudal
    Kod produktu5411183147652