Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Manometry i termometry

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Manometry i termometry

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr Afriso TB-063 0-120 L-45 Axial

Termometr Afriso TB-063 0-120 L-45 Axial

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termometr bimetaliczny to niezbędny element każdego układu grzewczego oraz kotłów parowych, układów wodociągowych i bojlerów. Termometr działa w zakresie pomiaru temperatury od -20 do 160 stopni Celsjusza. Przekazywane dane są niezwykle precyzyjne i dokładne. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja instalacja jest bardzo bezpieczna.

   Cechy i zalety

    Termometry bimetaliczne to urządzenia, które montuje się w układach grzewczych, a także kotłach parowych oraz układach wodociągowych, bojlerach oraz innych instalacjach przesyłu ciepła. Termometry przekazują informację o temperaturze w zakresie od -20 do 160 stopni Celsjusza. Elementem pomiarowym jest tutaj specjalna spirala, która jest wykonana z 2 metalowych pasków. Umieszcza się ją w mosiężnej tulei, a na jej końcu umieszcza się śrubę, która zeruje termometr zawsze wtedy, kiedy jest to konieczne. Urządzenia działa w oparciu o zjawisko różnej rozszerzalności termicznej metali. Pomiar przekazuje się przy pomocy czujnika bimetalicznego. Urządzenie zostało wykonane solidnie i z dużą precyzją, dzięki czemu nie musisz się obawiać o jego prawidłowe działanie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorSzary, biały
     MateriałMetal
     Kod produktu5907516805011