Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr basenowy Blooma pingwin

Termometr basenowy Blooma pingwin

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termometr przeznaczony jest do stosowania w basenach. Za jego pomocą będziesz mógł w łatwy sposób odczytywać pomiary temperatury wody, co pozwoli Ci zadecydować o intensywności ogrzewania zbiornika. Produkt ozdobiony został figurką pingwina, przez co spełnia także funkcję dekoracyjną. Wykonany został z polichlorku winylu oraz tworzywa ABS.

   Cechy i zalety

    Termometr znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym ogrodzie. Przeznaczony jest bowiem do wykonywania pomiarów temperatury wody w basenach – dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób decydować o intensywności ogrzewania zbiornika, a także sprawdzisz, czy woda jest wystarczająco ciepła do kąpieli. W górnej części produktu umieszczona została sympatyczna figurka pingwina, dlatego spełnia on także funkcję dekoracyjną. Wykonany został z materiałów wytrzymałych oraz odpornych na szkodliwe działanie wilgoci – podczas produkcji wykorzystano bowiem polichlorek winylu oraz tworzywo ABS. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria basenowe, spośród których wybierzesz produkty potrzebne do wyposażenia Twojego zbiornika.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBlooma
     Długość (cm)11cm
     Szerokość (cm)7.5cm
     Wysokość (cm)24cm
     KolorBiały, czarny, pomarańczowy
     MateriałTermoplastyczne tworzywo ABS i PVC
     Kod produktu5052931413942