Zobacz więcej Termometry elektroniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Termometry elektroniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr elektroniczny Terdens 1508

Termometr elektroniczny Terdens 1508

49,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termometr elektroniczny przyda się w każdym domu, ponieważ umożliwia on sprawny pomiar temperatury. Został wyposażony w kalendarz i zegar kwarcowy, więc jest niezwykle funkcjonalny. Możesz zastosować go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Produkt ten dostępny jest w różnych kolorach, więc możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Cechy i zalety

    Termometr elektroniczny umożliwia sprawny pomiar temperatury powietrza, za sprawą czego jest to produkt, który przyda się w każdym domu. Możesz zastosować go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest on niezwykle funkcjonalny, ponieważ dodatkowo został wyposażony w zegar kwarcowy oraz kalendarz. Termometr doskonale sprawdza się też w roli budzika – posiada nawet funkcję dobudzania snooze. Jest odporny na działanie szkodliwych czynników, takich jak np. wilgoć, dzięki czemu cechuje się długotrwałą żywotnością – zastosowanie go jest więc inwestycją na długi czas. Dostępny jest w różnych kolorach, za sprawą czego możesz wybrać model adekwatny do Twoich preferencji. Z powodzeniem możesz zainstalować go samodzielnie – zrobisz to sprawnie za pomocą prostego przewodu.

    • Zegar kwarcowy

    Specyfikacja techniczna

    Dostępność w innych kolorachDostępny w innych kolorach
    FunkcjeKalendarz, alarm i budzik z funkcją dobudzania snooze, pamięć minimalnego i maksymalnego pomiaru temperatury
    Kod produktu5901733001508