Zobacz więcej Manometry i termometry

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Manometry i termometry

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr przylgowy DK System 63 mm

Termometr przylgowy DK System 63 mm

19,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termometr tego typu to urządzenie przeznaczone do pomiaru temperatury w układach grzewczych. Montuje się go bezpośrednio na rurze instalacji za pomocą sprężynki. Termometr przylgowy podaje temperaturę w zakresie 0 do 120 stopni Celsjusza. Działa bardzo sprawnie, więc nie musisz obawiać się konieczności jego wymiany. Produkt wykonano z trwałych materiałów.

   Cechy i zalety

    Urządzenie to okrągły termometr przeznaczony do pomiaru temperatury w układach centralnego ogrzewania. Termometr osiowy montowany jest bezpośrednio na rurze układu grzewczego przy pomocy sprężynki. Zakres mierzenia przez urządzenie jest bardzo szeroki i wynosi od 0 do 120 stopni Celsjusza. Aby termometr mógł sprawnie działać i podawać prawidłową temperaturę, wymaga się jego kalibracji z innymi elementami mierzącymi temperaturę. Regulację przeprowadza się za pomocą śrubki umieszczonej z tyłu urządzenia. Produkt wykonany jest z trwałych i mocnych materiałów, dzięki czemu posłuży Twojej domowej instalacji grzewczej przez lata. Termometr przylgowy jest jednym z najczęściej stosowanych przyrządów pomiarowych – charakteryzuje go bardzo dokładny pomiar oraz niezawodność.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)3cm
     Szerokość (cm)7cm
     Wysokość (cm)7cm
     Waga (kg)0.1kg
     KolorSzary, biały
     Kod produktu5901867612519