Zobacz więcej Termostat przylgowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Termostaty

Strzałka w prawo

Termostat przylgowy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termostat przylgowy Ferro TU SC 30-90

Termostat przylgowy Ferro TU SC 30-90

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termostat przylgowy stanowi niezbędny element wyposażenia ogrzewania podłogowego, ponieważ umożliwia regulację temperatury grzania tego systemu. Wykonany został z materiału cechującego się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci, więc nie będzie niszczał w kuchniach oraz łazienkach, w których tworzą się duże ilości pary wodnej.

   Cechy i zalety

    Termostat przylgowy znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, w którym został zastosowany system ogrzewania podłogowego. To niewielkie urządzenie umożliwia bowiem łatwe regulowanie temperatury grzania systemu, więc będziesz mógł zapewnić sobie kontrolę nad ciepłem w Twoim mieszkaniu. Produkt cechuje się łatwym sposobem montażu, a zatem z zadaniem tym poradzi sobie nawet niedoświadczony użytkownik. Wykonany został z tworzywa sztucznego, które jest odporne na szkodliwe działanie wilgoci – znajdzie więc zastosowanie w łazienkach, w których najczęściej wykorzystywane jest ogrzewanie podłogowe. W naszej ofercie dostępne są także inne elementy niezbędne do stworzenia takiego systemu grzewczego, więc samodzielnie skompletujesz wszystkie potrzebne do tego części.

    • Łatwy w montażu
    • Szeroki zakres regulacji temperatury
    • Łatwy w obsłudze

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901095652066