Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Terpentyna balsamiczna Dragon 0,5 l

Terpentyna balsamiczna Dragon 0,5 l

35,98
/ szt.
71,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Terpentyna balsamiczna jest rodzajem naturalnego rozpuszczalnika, który przyda Ci się do wszelkich wyrobów na bazie olejów. Ze względu na jej mocno rozcieńczalne właściwości, możesz wykorzystać ją do przygotowania odpowiedniej gęstości farb, lakierów, pokostów czy żywic. Za pomocą terpentyny balsamicznej pozbędziesz się również tłustych plam i osadów z rozmaitych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Preparat będący naturalną terpentyną balsamiczną znajduje zastosowanie podczas wielu rozmaitych prac – remontowania, renowacji, wykańczania oraz profesjonalnych czynności w zakładach przemysłowych czy warsztatach. Za jej pomocą możesz rozcieńczyć wszelkie wyroby na bazie olejów – farby olejne, lakiery, żywice czy pokosty. W ten sposób uzyskasz odpowiednią gęstość preparatu, co sprawia, że pokryjesz daną powierzchnię wydajnie, estetycznie i dokładnie. Terpentynę balsamiczną możesz również zastosować do usuwania tłustych plam – pozostałości po malowaniu czy lakierowaniu czy olejowych smug ze sztucznych wykładzin. Naturalne pochodzenie dodaje jej szlachetności i sprawia, że jest skutecznym, uniwersalnym środkiem, który przydaje się w każdym gospodarstwie domowym i warsztacie.

    • Pochodzenia naturalnego – pozyskiwana z żywicy drzew iglastych
    • Rozcieńcza farby olejne, lakiery, pokosty, żywice
    • Poprawia rozlewność lakieru

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649001405