icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tester akumulatorowy cyfrowy 12 V
Strzałka w prawo

Tester akumulatorowy cyfrowy 12 V

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jak sprawdzić stan naładowania akumulatora? Pomoże Ci w tym prezentowany tester pozwalający na przeprowadzenie dokładnego pomiaru. Przyrząd umożliwia również określenie wydajności akumulatora w trakcie obciążenia, więc z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb. Mobilny model nie wymaga podłączenia do stałego źródła mocy.

  Cechy i zalety

  W Twoim garażu brakuje narzędzia, które pozwoliłoby na sprawdzenie stanu naładowania akumulatora? Wyeksploatowany mechanizm może uniemożliwić bezpieczne użytkowanie pojazdu – koniecznie zaopatrz się w prezentowany tester umożliwiający prawidłową kontrolę poziomu naładowania akumulatora. Funkcjonalny przyrząd idealnie sprawdza się również podczas określania wydajności akumulatora w trakcie obciążenia. Produkt stworzony między innymi z nierdzewnej stalowej blachy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto jest wyjątkowo mobilny – nie wymaga bowiem podłączenia do stałego źródła prądu. Jeśli chcesz przygotować pojazd do bezpiecznej jazdy, koniecznie sprawdź stan naładowania akumulatora za pomocą prezentowanego testera. Zapoznaj się z ofertą już teraz.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaWielokolorowy
   MateriałTworzywo sztuczne i stal nierdzewna
   Kod produktu5906083983115