Zobacz więcej Testery farb
Tester farby elewacyjnej Dulux szary 250 ml
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Tester farby elewacyjnej Dulux szary to niewielka próbka do sprawdzenia właściwości produktu. W środku znajduje się materiał malarski o lateksowej formule. Jest łatwy w aplikacji i zapewnia efekt głębokiego koloru Skorzystaj z całej gamy testerów farb elewacyjnych Dulux, by przekonać się do wyboru konkretnego wariantu. Wszystkie propozycje znajdziesz w naszej ofercie.
Cechy i zalety
Tester farby elewacyjnej Dulux szary 250 ml to innowacyjne rozwiązanie, które jest ogromną pomocą podczas wyboru odpowiedniego wariantu kolorystycznego. Nie musisz nabywać pełnej pojemności produktu. Korzystając z tej niewielkiej próbki, dokładnie poznasz odcień oraz porównasz go z innymi. Ponadto sprawdzisz, jakimi cechuje się właściwościami. Tester farby elewacyjnej Dulux szary jest przeznaczony do stosowania na zewnątrz budynków. Został wyprodukowany w oparciu o technologię Stay Clean. Jest odporny na glony, brud i pleśń. Dzięki temu mimo warunków atmosferycznych ściana budynku zawsze będzie prezentowała się w nienaganny sposób. Wystarczy naniesienie dwóch warstw, aby uzyskać odpowiedni efekt koloru i utrzymać go przez bardzo długi czas. Farba zapewnia matowe wykończenie.
- Pozwala na przetestowanie koloru
- Technologia Stay Clean - powłoka odporna na glony i brud
- Ochrona przed zanieczyszczeniami i pleśnią
- Długotrwały kolor i wykończenie
- Dostępna w wielu kolorach
- Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 40 g/l
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Farba elewacyjna |
---|---|
Marka | Dulux |
Pokrycie | 2m² |
Pokrycie z litra | 8m²/L |
Czas schnięcia | 4 godziny |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Metoda aplikacji | Pędzel, wałek lub natrysk |
Pojemność (l) | 0.25L |
Grupa kolorystyczna | Szary |
Kolor | Szary |
Kod EAN | 5904078207390 |