Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Torba kasowa Goodhome duża 1 szt.
Strzałka w prawo

Torba kasowa Goodhome duża 1 szt.

5,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Torba kasowa duża to bardzo trwały i praktyczny produkt. Torba przyda się podczas każdego wyjścia na zakupy. Pomoże także przenosić cięższe rzeczy i nie uszkodzi się podczas takiego transportu. Produkt ten jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Innych rozmiarów oraz kolorów toreb na zakupy wielorazowego użytku szukaj w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Torba kasowa duża 1 sztuka to bardzo przydatny produkt. Torba nadaje się do przenoszenia zakupów ze sklepu do mieszkania. Będzie także dobrym wyborem, gdy chcesz przenieść inne produkty z jednego miejsca do drugiego. Torba kasowa duża jest bardzo wytrzymała i twarda. Zawdzięcza to wykonaniu z włókniny polipropylenowej. Dzięki niej torba zniesie nawet bardzo ciężkie zakupy i nie uszkodzi się podczas transportu. Torba kasowa duża ma znaczną pojemność. Nadaje się na weekendowe zakupy na cały tydzień. Produkt ten jest wielorazowego użytku. Pozwoli Ci tym samym w ochronie środowiska. To również duża oszczędność. Nie będziesz musiał płacić za jednorazowe torby w sklepie. Innych rozmiarów oraz licznych dostępnych kolorów szukaj w naszej ofercie toreb zakupowych.

    • Wytrzymała i trwała podczas przenoszenia
    • Wielokrotnego użytku
    • Przyjazna dla środowiska

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuTorba
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaGoodHome
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3663602565185