Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Torba kasowa Goodhome mała 1 szt.
Strzałka w prawo

Torba kasowa Goodhome mała 1 szt.

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Torba kasowa mała to produkt, który przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Sprawdzi się szczególnie podczas robienia zakupów. Torba jest bardzo trwała i zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Jest także przeznaczona do wielokrotnego użytku. Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór toreb na mniejsze i większe zakupy.

   Cechy i zalety

    Torba kasowa mała 1 sztuka nadaje się do transportu produktów i przenoszenia zakupów ze sklepu do domu. Z tego powodu miej ją zawsze przy sobie. Torba jest wykonana z włókniny polipropylenowej. Dzięki temu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Posłuży Ci przez długi czas. Pozwoli tym samym ograniczyć wydawanie pieniędzy na torby foliowe. Zapewni również łatwiejsze przechowywanie. Torba kasowa mała nie zajmuje wiele miejsca. Jest przy tym w pełni bezpieczna dla środowiska. Możesz w niej nosić również bardzo ciężkie zakup. Torba jest niezwykle wytrzymała. Prezentuje się przy tym wyjątkowo estetycznie. Nasz asortyment obejmuje bardzo duży wybór toreb zakupowych. Wybierz jedną z nich, by zwiększyć swój wpływ na ochronę środowiska.

    • Wytrzymała i trwała podczas przenoszenia
    • Wielokrotnego użytku
    • Przyjazna dla środowiska

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuTorba
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaGoodHome
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3663602565178