Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Eliza 0,8 kg

Trawa Eliza 0,8 kg

22,98
/ szt.
28,73
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszanka nasion traw Eliza zawiera uniwersalną kompozycję gatunków, pozwalającą na otrzymanie gęstego, zwartego i zielonego trawnika w ogrodzie. Zmieszanie ziaren traw kilku odpornych odmian sprawia, że wyrosła murawa będzie kiełkowała szybko i zyska wyrównaną darń. Zadbany trawnik stanowi zielone tło dla krzewów czy rabat kwiatowych i podkreśli walory architektoniczne budynków, które otacza.

   Cechy i zalety

    Nasiona trawy Eliza doskonale sprawdzają się do obsiewania trawników wokół domu lub w ogrodzie. Zmieszanie różnych gatunków nasion sprawia, że całość doskonale nadaje się do zakładania trawników rekreacyjnych, sportowych i reprezentacyjnych. Murawa odznacza się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i jest dostosowana do polskich warunków klimatycznych – dobrze się przyjmuje na każdej ziemi ogrodowej. Odpowiednia kompozycja traw tworzy zwartą, wyrównaną darń o wytrzymałych na deptanie źdźbłach. Nasiona można wysiewać od początku kwietnia aż do października. Gęsta trawa nie żółknie i jest wytrzymała na częste koszenie. Nie jest wymagająca w pielęgnacji, a trawnik wystarczy podlać raz w tygodniu. Dzięki niej otoczenie Twojego domu wygląda świeżo i zielono.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasiona traw
     MarkaNasiennik
     Pokrycie na kilogram40m²/kg
     Waga produktu0.8kg
     Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniupodlewanie raz w tygodniu, nawożenie 2 - 3 razy w roku
     Przeznaczeniezakładanie trawników
     Kod produktu5907466502541