Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa mieszanka renowacyjna 0,5 kg

Trawa mieszanka renowacyjna 0,5 kg

24,98
/ szt.
49,96
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa mieszanka renowacyjna to produkt, który sprawdzi się podczas regeneracji trawników uszkodzonych w wyniku niewłaściwej pielęgnacji lub nawożenia. Sprawdzi się także w przypadku terenów narażonych na działanie szkodników glebowych, inwazji chwastów, suszy lub chorób grzybowych. Dzięki niej trawnik będzie prezentował się schludnie i bardzo estetycznie.

   Cechy i zalety

    Trawa mieszanka renowacyjna 0,5 kg to preparat, na który składa się unikalna mieszanka nasion traw z eko nawozem do regeneracji trawnika. Nasiona są otoczkowane substancją zwalczającą mech na trawniku. Dzięki temu ogród prezentuje się niezwykle schludnie. Trawa rozsiana jest równomiernie, a na jej wygląd nie wpływają porosty mchowe oraz inne chwasty. Dobór najsilniejszych i najodporniejszych odmian traw sprawia, iż mieszanka jest idealna do uzupełnienia powstałych ubytków. Sprawdzi się też do odnowy istniejącego już zniszczonego trawnika. Trawa mieszanka renowacyjna wymaga jednak odpowiednio przygotowanego podłoża. Doskonale sprawdza się w tym przypadku wysiew ręczny lub przy pomocy siewnika. W ofercie sklepów czeka na Ciebie szeroki wybór nawozów oraz preparatów biobójczych. Sprawdź dostępny asortyment!

    • Nasiona z eko nawozem
    • Nasiona otoczkowane
    • Do uzupełniania ubytków w trawniku
    • Receptura oparta na odpowiednim doborze najwartościowszych gatunków i odmian traw gazonowych pochodzących z hodowli krajowej i europejskiej

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu80mm
    Pokrycie20m²
    Szerokość pojemnika140mm
    Wysokość pojemnika200mm
    Waga (kg)0.5kg
    Kod produktu5902042014630