Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa na duże tereny Verve 15 kg
Strzałka w prawo

Trawa na duże tereny Verve 15 kg

398
/ szt.
26,53
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa na duże tereny Verve to idealne rozwiązanie do stworzenia zielonej aranżacji Twojego ogrodu i okolic domu. Mieszanką możesz także uzupełnić ubytki w istniejącym trawniku. Dzięki temu produktowi stworzysz piękny ogród. Mieszanka pomoże też nadać mu świeży wygląd. Trawa jest łatwa w pielęgnacji, ponieważ nie wymaga częstego podlewania.

   Cechy i zalety

    Szukasz mieszanki nasion do wysiania terenów wokół domu? A może masz duże podwórko, które chciałbyś zazielenić? Niezależnie od powodów, trawa na duże tereny Verve 15 kg jest stworzona dla Ciebie! Mocne oraz trwałe nasiona szybko i głęboko ukorzeniają się w glebie. To pozwala nie tylko na błyskawiczne zazielenienie terenu, ale także wymaga użycia mniejszej ilości środków chemicznych do pielęgnacji. Trawa na duże tereny Verve to doskonała mieszanka do pokrycia dużych obszarów małym kosztem. Nasiona należy wysiewać co rok, by trawa zachowała pełne zdrowie i gęstość. Ilość mieszanki pozwala na wysianie terenu o powierzchni 600 m2. Produkt ma wymiary 85 x 16 x 55 cm. Wygodne opakowanie pozwala na łatwe przenoszenie. W środku znajdziesz 15 kg nasion.

    • Doskonale nadaje się do wysiewu nowego trawnika lub nadsiewu ubytków w istniejącym trawniku
    • Odporna na deptanie, suszę i zacienienie
    • To opakowanie pozwoli obsiać 600 m² powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNasiona traw
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Typ pojemnikaTorba
    SeriaUprawy polowe
    Pokrycie600m²
    Informacje dotyczące środowiskaWszystkie nasiona traw są testowane pod kątem czystości gatunkowej i zdolności kiełkowania
    Metoda aplikacjiRęcznie lub przy użyciu rozrzutnika ręcznego
    SkładŻycica trwała, kostrzewa czerwona rozłogowa i kostrzewa trzcinowa
    PostaćCiało stałe
    Waga produktu15kg
    Tempo wzrostuSzybkie tempo wzrostu
    Wilgotność glebyWilgotna
    pH glebyAlkaliczna lub neutralna
    Ilość wysiewu35g/m²
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuPo wysiewie podlewać delikatnie, ale dokładnie, na tyle często, aby utrzymać wilgotność gleby podczas kiełkowania i ukorzeniania się trawy. Ostrożnie usuwać wszelkie pojawiające się chwasty. Wysiać większą liczbę nasion, aby zagęścić wszystkie przerzedzone płaty. Skosić trawę późnym latem lub wczesną jesienią.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać w chłodnym, suchym miejscu i wykorzystać w sezonie, w którym dokonano zakupu
    Instrukcje użytkowaniaUsunąć chwasty i starą darń. Należy całkowicie usunąć korzenie chwastów wieloletnich. Przekopać lub przeorać glebogryzarką na głębokość 20–25 cm. Kilkakrotnie udeptać powierzchnię, aby ją mocno docisnąć, a następnie kilkakrotnie przegrabić w różnych kierunkach, usuwając wszelkie duże kamienie, aby wypoziomować. Rozprowadzić na powierzchni nawóz do siania trawy i lekko zagrabić. Potrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać nasiona. Posypać równomiernie powierzchnię gleby zalecaną ilością wysiewu. Najlepiej, aby powierzchnia gleby była sucha, ale warstwa gleby pod powierzchnią wilgotna. Lekko zagrabić nasiona w glebę.
    Okres stosowaniaOd marca do października
    PrzeznaczenieZasiew pola lub łąki
    Gotowość do użyciaProdukt gotowy do użycia
    Odpowiednia pora rokuJesień i wiosna
    Kod produktu5059340392417