icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Najlepsze Trawy z Iławy Universal 5 kg

Trawa Najlepsze Trawy z Iławy Universal 5 kg

188
/ szt.
37,60
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trawa Universal to mieszanka nasion do uprawy trawników o wszechstronnym zastosowaniu – polecana jest do zakładania nowych trawników lub odnawiania zniszczonych muraw. Można ją zasiewać na terenach ozdobnych i rekreacyjnych. Gęste źdźbła zapewniają zwartą, zieloną darń o intensywnie zielonej barwie. Wyrosła z nasion trawa stanowi atrakcyjne tło dla kwiatowych rabatek oraz elementów architektury.

  Cechy i zalety

  Mieszanka traw Universal ma wszechstronne zastosowanie – pozwala na uzyskanie gęstego trawnika o intensywnym, zielonym kolorze. Doskonale nadaje się do wysiewu wokół Twojego domu, w ogrodzie, na działce, boiskach i terenach rekreacyjnych. Specjalnie dobrane gatunki tworzą zwartą darń o soczystej barwie. Trawa nie wymaga częstego koszenia – odrasta powoli i równomiernie. Znakomicie sprawdza się do uprawiania aktywnego wypoczynku w ogrodzie, ponieważ jest odporna na deptanie. Polecana jest także do wysiewu wzdłuż kwiatowych rabat i wokół betonowych ścieżek w ogrodzie. Nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, a regularne podlewanie nasion zapewnia szybszą regenerację trawnika. Nasiona dostępne są w małych lub dużych opakowaniach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuNasiona traw
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaNajlepsze Trawy z Iławy
   Kod produktu5907466502398