Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Nowoczesny Trawnik 1 kg

Trawa Nowoczesny Trawnik 1 kg

39,98
/ szt.
39,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa Nowoczesny Trawnik to produkt zawierający otoczkowane nasiona traw. Mają one w sobie nawóz startowy. Ponadto otoczka chroni nasiona przed negatywnymi czynnikami. Znacznie poprawia to ich żywotność nawet w ekstremalnych warunkach. Umożliwia szybkie kiełkowanie, a następnie wzrost trawy. Dzięki temu produktowi uatrakcyjnisz swoją posesję lub ogród.

   Cechy i zalety

    Trawa Nowoczesny Trawnik 1 kg to produkt, dzięki któremu Twoja posesja będzie prezentowała się schludnie. Otoczkowane nasiona mają w sobie nawóz startowy, dzięki któremu kiełkowanie rozpocznie się szybciej niż w przypadku nasion niepowlekanych. Specjalna otoczka wyraźnie poprawia żywotność nasion w ekstremalnych warunkach. Twój gazon będzie zdrowy i wytrzymały. Trawa Nowoczesny Trawnik będzie dobra do zakładania trawników lub na dosiewkę. W jej skład wchodzą najwartościowsze gatunki i odmiany traw gazonowych pochodzących z różnych hodowli. Znajdziesz wśród nich np. życicę trwałą, kostrzewę czerwoną czy wiechlinę łąkową. W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór nasion oraz nawozów. Dzięki nim kompleksowo zadbasz o swój ogród i posesję.

    • Otoczkowane nasiona traw
    • Nawóz startowy poprawiający żywotność nasion w ekstremalnych warunkach
    • Roślina zdrowa i mocna
    • Receptura oparta na odpowiednim doborze najwartościowszych gatunków i odmian traw gazonowych pochodzących z hodowli krajowej i europejskiej

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu80mm
    Pokrycie40m²
    Szerokość pojemnika200mm
    Wysokość pojemnika270mm
    Waga (kg)1kg
    SkładPerennial ryegrass 50% fescue meadow grass 40% 10%
    Kod produktu5907466503555