Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa uniwersalna 0,8 kg

Trawa uniwersalna 0,8 kg

14,98
/ szt.
18,73
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa uniwersalna przeznaczona jest do zastosowania na terenach ozdobnych oraz rekreacyjnych. Tym sposobem warto użyć jej w przydomowym ogródku, w parku, a także na boisku – produkt doskonale rośnie niemal na każdym podłożu. Aby trawa była gęsta oraz atrakcyjnie się prezentowała, warto regularnie ją podlewać oraz sezonowo nawozić

   Cechy i zalety

    Tereny ozdobne oraz rekreacyjne prezentują się atrakcyjniej, jeśli zdobi je gęsta trawa. Aby osiągnąć taki efekt, warto zastosować trawę uniwersalną – nie wymaga ona specjalistycznego podłoża ani nasłonecznionego stanowiska. Opakowanie jej wystarczy na obsianie przydomowego ogródka, działki lub niewielkiego placu przed firmą. Sprawdzi się też na skwerach oraz w parkach. Produkt powstał w wyniku zmieszania różnych gatunków trawy. Dla ich lepszego wzrostu dobrze jest regularnie podlewać teren, a także sezonowo nawozić – wówczas trawa jest bardzo gęsta oraz bardzo ładnie się prezentuje. Co ważne, wykazuje odporność na deptanie – nawet podczas intensywnej eksploatacji zachowa estetyczny wygląd i będzie prawdziwą ozdobą ogrodu. Z jej pomocą stworzysz na zewnątrz miejsce, które będzie sprzyjało wypoczynkowi i relaksowi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasiona traw
     Waga produktu0.8kg
     Przeznaczeniezakładanie trawników
     Kod produktu5907466502640