Zobacz więcej Trawy uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa uniwersalna Verve 10 kg
Strzałka w prawo

Trawa uniwersalna Verve 10 kg

248
/ szt.
24,80
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa uniwersalna Verve to doskonały wybór do ogrodu i terenów wokół domu. Możesz ją użyć do stworzenia nowego trawnika lub uzupełnienia już istniejącego, by nadać mu estetyczny wygląd. Uprawa tej trawy jest prosta, ponieważ nie wymaga częstego podlewania. Jeśli więc chcesz stworzyć w swoim ogrodzie zieloną oazę, to ta mieszanka nasion jest właśnie dla Ciebie.

   Cechy i zalety

    Chcesz mieć piękną i zdrową trawę w ogrodzie? A może potrzebujesz załatać ubytki w istniejącym trawniku? Trawa uniwersalna Verve 10 kg jest stworzona właśnie dla Ciebie. Trwałe nasiona umożliwiają szybkie utworzenie mocnej struktury korzeni. To pomaga w uzyskaniu zdrowego i trwałego trawnika, który będzie potrzebował mniejszej ilości środków chwastobójczych. W opakowaniu znajduje się mieszanka do pokrycia terenu o powierzchni 400 m2. Trawa uniwersalna Verve to produkt, którego możesz użyć do stworzenia nowego trawnika lub uzupełnienia istniejącego. Produkt ma wymiary 73 x 16 x 50 cm. Wygodne opakowanie pozwala na łatwe przechowywanie i przenoszenie. W środku znajdziesz 10 kg mieszanki nasion trawnikowych. Jeśli jednak potrzebujesz innych mieszanek nasion, sprawdź pozostałe produkty dostępne w naszym sklepie.

    • Doskonale nadaje się do wysiewu nowego trawnika lub nadsiewu ubytków w istniejącym trawniku
    • Odporna na deptanie, suszę i zacienienie
    • To opakowanie pozwoli obsiać 400 m² powierzchni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNasiona traw
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Typ pojemnikaTorba
    SeriaUniwersalna
    Pokrycie400m²
    Informacje dotyczące środowiskaWszystkie nasiona traw są testowane pod kątem czystości gatunkowej i zdolności kiełkowania
    Metoda aplikacjiRęcznie lub przy użyciu rozrzutnika ręcznego
    SkładŻycica trwała, kostrzewa czerwona rozłogowa i kostrzewa czarniawa
    PostaćCiało stałe
    Waga produktu10kg
    Tempo wzrostuŚrednie tempo wzrostu
    Wilgotność glebyWilgotna
    pH glebyAlkaliczna lub neutralna
    Ilość wysiewu35g/m²
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuPodlewać delikatnie, ale dokładnie, na tyle często, aby utrzymać wilgotność gleby podczas kiełkowania i ukorzeniania się trawy. Ostrożnie usuwać wszelkie pojawiające się chwasty. Wysiać większą liczbę nasion, aby zagęścić wszystkie przerzedzone płaty. Skosić trawę po raz pierwszy, gdy osiągnie wysokość 8 cm, za pomocą kosiarki z nożami ustawionymi w najwyższym położeniu i usunąć wszystkie ścinki trawy. Po 1 – 2 latach zastosować nawóz do trawników.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać w chłodnym, suchym miejscu i wykorzystać w sezonie, w którym dokonano zakupu
    Instrukcje użytkowaniaUsunąć chwasty i starą darń. Należy całkowicie usunąć korzenie chwastów wieloletnich. Przekopać lub przeorać glebogryzarką na głębokość 20–25 cm. Kilkakrotnie udeptać powierzchnię, aby ją mocno docisnąć, a następnie kilkakrotnie przegrabić w różnych kierunkach, usuwając wszelkie duże kamienie, aby wypoziomować. Rozprowadzić na powierzchni nawóz do siania trawy i lekko zagrabić. Potrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać nasiona. Posypać równomiernie powierzchnię gleby zalecaną ilością wysiewu. Najlepiej, aby powierzchnia gleby była sucha, ale warstwa gleby pod powierzchnią wilgotna. Lekko zagrabić nasiona w glebę.
    Okres stosowaniaOd marca do października
    PrzeznaczenieWysiew nowego trawnika lub nadsiew ubytków w istniejącym trawniku
    Gotowość do użyciaProdukt gotowy do użycia
    Odpowiednia pora rokuJesień i wiosna
    Kod produktu5059340392400